Návrh riešenia interiéru

Odbornosť a individuálny prístup našich dizajnérov je jeden z najdôležitejších prvkov obsluhy zákazníka. Ich vedomosti sú pravidelne zvyšované produktovými školeniami, ktoré absolvujú. Dlhodobé skúsenosti z nich robia profesionálov, na ktorých sa môžete v každom smere spoľahnúť.

Podľa vašich prianí a požiadaviek vám navrhneme ideálne rozmiestnenie nábytku v interiéri. Dôraz kladieme na harmonické prepojenie miestností, maximálne funkčné využitie priestoru a ergonomické riešenie nábytku. Výber správnej farebnosti a materiálu s pomocou dizajnéra je príjemná zábava a výsledok určite očarí nielen vás.

Keď už má každá skrinka svoje miesto, tvar a farbu vyhotovíme vám vizualizáciu interiéru. Samozrejmosťou je podrobné vypracovanie grafického návrhu spojené s kompletnou dokumentáciou, potrebnou pred samotnou montážou vášho nábytku. Súčasťou návrhu je aj cenový rozpočet na realizáciu.

Môžete zostať tak bez starostí a spoľahnúť sa, že váš nábytok bez problémov sadne na určené miesto. Zameranie priestoru vykonávame presnou laserovou meracou technikou.

Súčasťou dodania nábytku je aj samotná realizácia. Montáž nábytku vykonávajú školení montážnici s dlhoročnou praxou. Sú vybavení profesionálnym náradím a vďaka ich skúsenostiam bude postarané, že kvalitný nábytok bude i precízne namontovaný.

Čo je dobré vedieť?

  • zameriavať môžeme aj nepripravený a nedokončený priestor
  • po zameraní môžete vykonávať dodatočné úpravy vrátane tých, ktoré vám odporučíme
  • pred záväzným objednaním nábytku do výroby prebehne kontrolné zameranie
  • zamerať a navrhnúť vám vieme celú dispozíciu bytu alebo domu
  • návrh realizujeme v profesionálnom 3D grafickom programe
Návrh riešenia interiéru

Poskytujeme

Komplexné
návrhy interiérov

Spolupráca s architektmi a dizajnérmi

Nábytok
na mieru

Nákup na
splátky

Realizácie
na kľúč

DEVELOPMENT / B2B

Garantovaná
kvalita

Doprava