Zapôsobte svojím štýlom. Vo svojej kuchyni.
24.03.2024

Zapôsobte svojím štýlom. Vo svojej kuchyni.

Nová puristická reč tvaru spotrebičov Liebherr očarí pri tom nezvyčajným vedením okrajov, ušľachtilými povrchmi a hladkou siluetou. InteriorFit. Elegantné využitie kuchynských výklenkov. S InteriorFit sa naše voľne stojace spotrebiče zaradia do vašej kuchyne a nezaberú veľa miesta – nepotrebujete žiadny odstup po bokoch od stien alebo susediaceho nábytku na vetranie. Vo vašej kuchyni vyčnievajú von už len dvere chladničky. Všetko ostatné nie je vidieť.


Dokonalá vyváženosť: výkonný balík riešení.
Chladničky Liebherr dokážu skutočne všetko. Už pri vývoji sme zohľadnili viacero faktorov naraz, a preto ponúkame optimálne vyvážené spotrebiče. Inak povedané: v Liebherr sa všetky dobré veci ponúkajú dokonca vo štvorici.

  • Spotreba energie - Liebherr energeticky úsporné spotrebiče šetria zdroje a aj vašu peňaženku.
  • Chladiaci objem - ani liter objemu neostane bez úžitku. Maximálny úložný priestor pre každú domácnosť.
  • Hladina hluku - ponuka širokého výberu extrémne tichých spotrebičov, čiastočne dokonca menej ako 34 dB.
  • Chladiaci výkon - senzorika vždy nastaví chladiaci výkon podľa aktuálneho používania.Tovar ostane chutný dlhšiu dobu. Čerstvosť je otázkou techniky.
Pri nákupoch nerobíte žiadne kompromisy. Dbáte na prirodzené prísady, najlepšiu kvalitu a maximálnu čerstvosť. Je to nad slnko jasné: ak niekto kladie taký veľký dôraz na kvalitné potraviny, chce, aby mu aj dlho vydržali. Presne na tento účel Liebherr vyvinul inovatívne technológie na udržanie čerstvosti.BioFresh Professional s Hydro Breeze. Chladenie ako u profesionálov.
Funkcia HydroBreeze je príkladom našich maximálnych požiadaviek na čerstvosť. Chladná hmla, ktorá sa ako balzam rozvinie nad ovocím a zeleninou v priečinku BioFresh Professional. Hmla sa postará o chrumkavú čerstvosť, vylepšuje štruktúru a udrží dlhú trvanlivosť aj pri zelenine s veľmi jemnými listami. Okrem toho sa postará o optický wow efekt v priečinku BioFresh Professional.BioFresh Professional s priečinkom na skladovanie rýb a morských plodov. Ako čerstvé úlovky z trhu.
Aby ryby a morské plody chutili aj po niekoľkých dňoch rovnako čerstvo ako na trhu, potrebujete chladiaci priečinok, ktorý zachováva čerstvosť – ako náš priečinok na skladovanie rýb a morských plodov. Ryby a morské plody sa v ňom skladujú pri teplote -2 °C a nízkej vlhkosti. Dokonalé podmienky, aby ste si o dosť dlhšie vychutnali chuť porovnateľnú s čerstvým úlovkom.


Aj ten najmenší detail si zaslúži maximálnu pozornosť.
Liebherr kladie dôraz na nekompromisnú kvalitu – až po tú najmenšiu skrutku. A to od samého začiatku. Od roku 1954 vyrába vysokokvalitné chladničky a mrazničky a predáva ich na celom svete. Vo svojej podstate je však ešte stále rodinný podnik s koreňmi v Nemecku. Tu naďalej vyvíja všetky naše výrobky. Nemecký inžiniersky kumšt – na základe pevného puta k nášmu zakladateľovi, poznatkov a know-how, ktoré sa zachováva už niekoľko generácií inžinierov.


Inovatívne technológie a funkcie, ako aj ušľachtilý dizajn a vysoká kvalita neustále presviedčajú národné aj medzinárodné poroty. Moderný dizajn sa vždy musí orientovať na funkčnosť a požiadavky používateliek a používateľov. Toľko uznania necháva chladnými iba spotrebiče Liebherr.


Red Dot Design Award.
Začiatky ceny Red Dot Award siahajú až do roku 1954. Dnes patrí k najväčším a najvýznamnejsím dizajnérskym oceneniam na celom svete. Všetky súťažné výrobky individuálne posudzovala nezávislá a medzinárodná odborná porota v priebehu niekoľkých dní. Presížnu pečať kvality získajú od medzinárodnej poroty iba výrobky, ktoré sa zreteľne odlišujú svojím vynikajúcim dizajnom.


Cena iF Design Award.
Ocenenie iF DESIGN AWARD je od roku 1954 celosvetovo uznávanou značkou v oblasti výnimočného dizajnu. Značka iF Design je medzinárodne uznávaným symbolom vynikajúceho dizajnu. iF DESIGN AWARD patrí k najvýznamnejším dizajnérskym cenám sveta. Oceňuje dizajnérske úspechy vo všetkých disciplínach: dizajn výrobkov, balení, komunikačný dizajn a dizajn služieb, architektúra a interiérový dizajn, ako aj profesionálny koncept, pouzívateľské skúsenosti (UX) a používateľské rozhranie (UI).


Potrebujete poradiť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky v našom kuchynskom štúdiu DECOMARKET, Galvaniho 15/C v Bratislave. Tešíme sa na Vás.