OČARILA VÁS ČIERNA? KOMBINUJTE S ĎALŠÍMI SPOTREBIČMI AEG
23.04.2021

OČARILA VÁS ČIERNA? KOMBINUJTE S ĎALŠÍMI SPOTREBIČMI AEG

Rad matných čiernych spotrebičov Matt Black zahŕňa vstavané rúry, kávovar, ohrevnú a vákuovaciu zásuvku, vinotéku, odsávač pár a kombinovanú chladničku. Spotrebiče s najmodernejšími technológiami sú vyrobené z vysoko odolných materiálov s povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov, aby si aj počas používania zachovali svoj elegantný vzhľad.

Za prémiový dizajn získal rad Matt Black prestížnu cenu Red Dot.


MATT BLACK DIZAJN. KRÁSA. FUNKČNOSŤ

Spojte to najlepšie z funkčnosti a sofistikovanosti s matným čiernym dizajnom. Je k dispozícii pre viacero spotrebičov, vďaka čomu môžete esteticky zladiť celú kuchyňu inovatívnym technologickým výkonom a nádherným prémiovým dizajnom.

 

FUNKČNÝ POVRCH

Pri výrobe matného skleneného povrchu MATT GLASS sa využili vlastnosti tvrdeného skla. Zvýšila sa tak odolnosť povrchu spotrebičov proti šmuhám a odtlačkom prstov a vďaka tomu sú ideálne aj do tých najnáročnejších prostredí.

Odsávač pár

Odsávač pár s matnou čiernou povrchovou úpravou pôsobí výrazne esteticky, ale nijako inak neruší, ticho a účinne čistí vzduch pri príprave jedál.

 

 

Rúry

Rúry v matnej čiernej farbe sú tiež vybavené najnovšími technológiami na dosiahnutie najlepšieho výkonu - citlivým príkazovým kolieskom alebo dotykovým displejom na intuitívne ovládanie, ovládanie varenia na diaľku a funkciou Steamify na jednoduché varenie v pare.

Zaujal Vás tento produkt? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky na telefónnom čísle +421 907 646 848. Navštívte nás v našom kuchynskom štúdiu na Galvaniho 15/C v Bratislave. Tešíme sa na Vás.