Najtichšia vstavaná chladnička Total No Frost
07.09.2021

Najtichšia vstavaná chladnička Total No Frost

Objavte život bez stresu vďaka najtichšej vstavanej chladničke s technológiou Total No Frost na trhu*

Elegantný dizajn, vynikajúci výkon

Dizajn otvárania dverí vstavanej chladničky Whirlpool W Collection Total No Frost bol prepracovaný do detailov. Umožňuje bezproblémovú integráciu do akejkoľvek kuchyne, ktorá je vybavená úchytkami pre otváranie dverí alebo je otváranie integrované do systému Push to Open bez použitia rukovätí. Výkon nebol nikdy štýlovejší.


Najtichšia vstavaná chladnička s technológiou Total No Frost na trhu

Dnes, viac ako kedykoľvek predtým, trávime väčšinu času doma, kde je ticho kľúčové pre relaxáciu a sústredenie. Nová vstavaná chladnička W Collection Total No Frost dokonale reaguje na našu potrebu pokoja a je najtichšou chladničkou* na trhu. 

V prípade skladovania potravín technológie 6. ZMYSEL, a Total No Frost zabezpečujú ideálne podmienky pre skladovanie. Kovová stena Multiflow rovnomerne distribuuje chladný vzduch vo vnútri chladničky, zatiaľ čo vybrané zásuvky - vybavené speciálními podložkami - nabízí morovnomerne distribuuje chladný vzduchu vo vnútri chladničky. Vybrané zásuvky - vybavené špeciálnymi podložkami - ponúkajú možnosti pre skladovanie delikátnych potravín podľa ich potrieb a vlastností. Tieto funkcie pomáhajú vytvárať ideálny priestor pre skladovanie všetkých druhov potravín v ich najlepšej kvalite. 

Priestor je dôležitý pri skladovaní a ukladaní potravín. Nová chladnička W Collection Total No Frost má o 10% viac priestoru*, aby nielen splnila, ale aj prekonala očakávania pre flexibilné usporiadanie priestoru.

 

Technológia ZenInverter

Extrémne efektívna, neuveriteľne tichá. Ticho doma hrá dôležitú úlohu pre našu maximálnu pohodu. Nová chladnička W Collection Total No Frost je vybavená technológiou ZenInverter, ktorá maximalizuje efektívnosť a znižuje hlučnosť. Tento invertorový kompresor pracuje pri nízkych otáčkach s najnižšou možnou úrovňou hluku: vďaka jeho 32 dBA je táto chladnička najtichšou vstavanou chladničkou Total No Frost na trhu*.
 


VEĽKORYSÉ MOŽNOSTI VNÚTORNÉHO PRIESTORU
 

Flexibilné usporiadanie vnútra dverí

Variabilnosť prestaviteľných priečinkov vo vnútri dverí chladničky pomáha využiť tento priestor čo najlepšie a s maximálnou flexibilitou. Získavate jednoduchý prehľad a prístup ku všetkým skladovaným potravinám, vrátane vysokých fliaš.

Polička na fľaše 2 v 1

Táto polička má integrovaný držiak na fľaše, ktorý umožňuje skladovať jedlo a fľaše naraz. Držiak na fľaše je navyše odnímateľný a je možné ho umiestniť na ktorúkoľvek poličku.

3 špeciálne zásuvky

Tri zásuvky, vďaka ktorým môžete ponúknuť surovinám skladovanie pri vždy ideálnej teplote. Získajte viac informácií nižšie o Deli Box, Multi FreshBox a FreshBox+.

Ľahko dostupná zásuvka Easy Access v mrazničke

Praktická zásuvka v hornej časti mrazničky, ktorá je navrhnutá pre skladovanie najpoužívanejších ingrediencií tak, aby ste ich vždy mali na dosah ruky.

Flexi Shelf+

Plne sklápacia polička, ktorá umožňuje uloženie vysokých predmetov pri polovičnom zložení a objemných predmetov pri úlnom zložení.

Fast Freeze pad

Pred dlhodobým skladovaním potravín v mrazničke zmrazte svoje potraviny na hliníkovej podložke umiestnenej v hornej zásuvke mrazničky. Zabránite tým zlepeniu jednotlivých potravín a zachováte ich štruktúru v kvalite vyššej až o 55% oproti klasickému postupu zmrazovania.


*Odkazuje na kategóriu chladničiek s mrazničkou dole. Test bol vykonaný porovnaním s deklarovanou hladinou hluku u konkurencie, November 2020

Zaujal Vás tento produkt? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky na telefónnom čísle +421 907 646 848. Navštívte nás v našom kuchynskom štúdiu na Galvaniho 15/C v Bratislave. Tešíme sa na Vás.