Kuchyňa Evermatt Bledo Sivá | Bridlica Jura Antracit
06.09.2023

Kuchyňa Evermatt Bledo Sivá | Bridlica Jura Antracit

Kuchyňa v provence štýle konkuruje modernému dizajnu, avšak stále je veľmi obľúbená. Interiér je vďaka nej útulný, domácky a pôsobí harmonicky. Dýcha minulosťou a vidiekom, ale zároveň vnáša úžasnú nadčasovosť. Takto zariadená kuchyňa pôsobí útulne, pričom si stále zachováva sviežosť a eleganciu. Lakovaná kuchynská linka je v prevedení bezodtlačkového materiálu Evermatt Bledo Sivá v kombinácii s pracovnou doskou Bridlica Jura Antracit. Úchytky štýlom a farbou ladia a tak pridávajú celkovému dojmu ten správny provensálsky “look”.


 

Elegancia s názvom Evermatt


Jedinečná technológia finálnej povrchovej úpravy s názvom EVERMATT. Lak EVERMATT je elegantne matný. Vďaka tejto nadčasovej technológii, povrchy nestrácajú ani po rokoch svoj estetický vzhľad a sú odolné voči lešteniu. Preukázaním skutočnej kvality, sú výsledky testovania (Erichsen test), ktoré potvrdili 5x vyššiu odolnosť ako bežné laky, veľká chemická a mechanická odolnosť a farebná stálosť. Vďaka týmto vlastnostiam je vysoko odolný voči opotrebeniu, odtlačkom prstov a poškriabaniu.
 

 

Ak Váš zrak nemožno odvrátiť, v plnej kráse zdobí interiérové štúdio DECOMARKET v Bratislave. Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky na telefónnom čísle +421 907 646 848. Navštívte nás v našom kuchynskom štúdiu na Galvaniho 15/C v Bratislave. Tešíme sa na Vás.