Kolekcia Gorenje Simplicity pre jednoduchší život
10.04.2024

Kolekcia Gorenje Simplicity pre jednoduchší život

Životný štýl a kuchárske návyky sa vyvíjajú, rovnako ako spôsob, akým vybavujeme naše kuchyne. Odpoveďou na dnešné každodenné výzvy je kolekcia kuchynských spotrebičov Gorenje Simplicity. Spája v sebe premyslený dizajn, moderné technológie a užívateľsky prívetivé funkcie, ktoré zjednodušujú každodennú rutinu a prinášajú pohodlie do života. Od varenia cez chladenie až po umývanie riadu.

Dizajnová kolekcia Gorenje Simplicity v tajomnej čiernej alebo čisto bielej farbe si vás získa svojím moderným vzhľadom a čistými líniami. Tým to však rozhodne nekončí - za elegantným kabátom sa skrývajú adaptívne technológie, ktoré sa prispôsobia vašim zvykom, a automatické funkcie, ktoré „SA“ jednoducho postarajú o všetko za vás, aby ste mali zo života viac.

Ovládanie týchto nových spotrebičov tiež nie je žiadna veda - v závislosti od modelu sú k dispozícii klasické gombíky, tlačidlá alebo intuitívne dotykové ovládanie. Ako aj diaľkové ovládanie prostredníctvom mobilných zariadení a aplikácie ConnectLife, ktorá ponúka ďalšie funkcie, inšpirácie a tipy, ako ešte viac ušetriť. Portfólio zahŕňa rúry, indukčné a sklokeramické varné dosky, chladničky, mikrovlnné rúry a odsávače pár.

Jednoduché varenie
Veľké stretnutia a veľa jedla - to si vyžaduje aj väčšie hrnce a panvice. Indukčné varné dosky Gorenje sa môžu pochváliť komfortnou varnou plochou s integrovanými senzormi v každej varnej platničke - senzory automaticky rozpoznajú polohu a veľkosť hrnca, aby bolo varenie čo najjednoduchšie. Funkcia BridgeZone jediným dotykom spojí dve varné zóny za sebou do jednej veľkej, takže môžete variť alebo grilovať aj vo veľkom pekáči.

Pečenie s inšpiráciou
Jednoducho otočte gombíkom alebo rúru ovládajte dotykom prsta a pečte ako profesionál podľa svojich skúseností. Alebo sa nechajte viesť automatickými programami, ktoré sú preverené šéfkuchármi a samy nastavia optimálnu teplotu a čas pečenia. Adaptívna funkcia AdaptTech si zapamätá bežne používané nastavenia, aby bolo nabudúce všetko ešte jednoduchšie. Či už v kuchyni len začínate, alebo ste vášnivý gurmán, výsledok bude zakaždým dokonalý. Jedinečné klenuté vnútro rúry zabezpečuje dokonalú cirkuláciu vzduchu, a tým aj rovnomerne upečené jedlo. A za skvelou pizzou nemusíte chodiť do Talianska - špeciálny program Pizza a výnimočný teplotný rozsah rúry až do 300 °C zaručujú skvelé talianske špeciality u vás doma.

Inteligentná technológia chladenia
Ako často otvárate chladničku? V priemere to býva 15-20-krát denne. Technológia AdaptTech si zapamätá vaše zvyky a inteligentne prispôsobí prevádzku chladničky - zníži teplotu o 2-3 °C skôr, ako ju otvoríte.

Bezproblémové umývanie riadu
Život vám uľahčia aj nové umývačky riadu so senzorovou technológiou, ktorá automaticky upravuje umývacie programy. Dokonca aj dávkovanie umývacieho prostriedku je jednoduché - vydrží približne mesiac optimalizovanej prevádzky, keď si umývačka so systémom SmartDosing vezme len také množstvo, ktoré je skutočne potrebné. Účinné sušenie zaručuje špeciálny ventilátor, ktorý odstraňuje horúcu paru a úsporné sušenie pri otvorených dvierkach a prirodzenej výmene vzduchu.

Adaptívne osvetlenie
Je dobré, keď niekto premýšľa, ako prácu v kuchyni ešte viac uľahčiť. Odsávač pár Gorenje Simplicity je vybavený senzorom AdaptLight, ktorý rozpozná, že sa niekto nachádza pred varnou doskou a automaticky zapne svetlo. Všetko ostatné budete ovládať dotykom - jemným pohybom prsta po posuvníku nastavíte požadovanú úroveň odsávania, ako aj intenzitu svetla. Inovatívny parametrický systém účinne odsáva paru, dym a pachy bez toho, že by vás odsávač zbytočne rušil.

Zaujal Vás niektorý výrobok? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky. Navštívte v našom interiérovom štúdiu DECOMARKET, na Galvaniho 15/C v Bratislave. Tešíme sa na Vás.