Indukčný varný panel Electrolux série 900 SensePro
23.05.2024

Indukčný varný panel Electrolux série 900 SensePro

Spoznajte svojho nového pomocného kuchára – varný panel Electrolux série 900 SensePro®. Bezdrôtová teplotná sonda meria vnútornú teplotu a oznamuje ju varnému panelu, takže môžete jedlo bez obáv variť, smažiť, nechať pomaly vrieť, či dokonca pripravovať metódou Sous Vide. Výsledky ako v reštaurácii. Vždy.


S teplotnou sondou dosiahnete presné výsledky
Vďaka bezdrôtovej teplotnej sonde môžete doma dosahovať profesionálne výsledky. Sonda pomáha dosahovať presné výsledky tak, že meria teplotu v stupňoch a komunikuje s varným panelom. Udržiavanie konkrétnych teplôt znamená, že môžete na varnom paneli pripravovať jedlá aj metódou Sous Vide.
 Ovládajte varný panel intuitívnou dotykovou obrazovkou - plnofarebné dotykové ovládanie
Intuitívne používanie s farebným dotykovým displejom. Varný panel môžete ovládať pomocou intuitívneho farebného dotykového displeja. Vyberte jedlo, ktoré chcete uvariť, a varný panel pre každú zónu zobrazí súčasnú spätnú väzbu, takže môžete varenie sledovať bez námahy. Dokonca vám poskytne podrobné pokyny, aby ste vždy dosiahli vynikajúce výsledky. Varný panel zobrazí jasnú spätnú väzbu pre každú zónu. Tak môžete bez problémov sledovať proces varenia.
 


Spojte zóny, aby ste získali viac miesta na varenie pomocou funkcie Bridge
Funkcia Bridge  indukčného varného panela umožňuje skombinovať dve samostatné varné zóny a vytvoriť jeden veľký povrch. Vďaka automatickému zosúladeniu nastavenia teploty a času je ideálna na využitie veľkých panvíc a pekáčov na maximum.
 


Komfort pri varení s funkciou Hob2Hood®
Funkcia Hob2Hood® bezdrôtovo pripojí varný panel k odsávaču pár. Začnite variť a odsávač pár automaticky upraví nastavenia, čím poskytne najlepšie odsávanie na základe výkonu zvoleného na varnom paneli. Robí ťažkú prácu za vás, takže vaša myseľ – a vaše ruky – sa môžu venovať vareniu.
 


Samostatné časovanie jednotlivých zón
Varenie viacerých pokrmov naraz môže byť zložité, nastavovanie časovačov by takým byť nemalo. Nastavte individuálne časovače pre každú varnú zónu. Po vypnutí časovača sa varný panel automaticky vypne.  Tento inteligentný pomocník vám pomôže každé jedlo dokončiť bez námahy.
 


Senzor vyprážania
Varné panely s funkciou SenseFry udržujú správnu teplotu na celom povrchu panvice. Už žiadne odhady a nutnosť upravovať nastavenia. Teraz môžete pripravovať dokonalé, rovnomerne upečené palacinky i šťavnaté steaky jednoducho doma.
 
Zaujal Vás tento produkt? Príďte sa presvedčiť o kvalite a funkciách tejto varnej dosky. Máme ju vystavenú v našom kuchynskom štúdiu DECOMARKET, Galvaniho 15/C v Bratislave. Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky. Tešíme sa na Vás.