Dokonalé prostredie pre váš drahocenný mok
07.12.2023

Dokonalé prostredie pre váš drahocenný mok

Pohár vína je oveľa viac než len nejaký nápoj: Je stelesnením kultúry, životného štýlu a pôžitku. Každý dúšok nás prenesie do sveta plného harmónie a umožní nám na chvíľu zabudnúť na hektické tempo každodenného života.

Chladničky na víno Liebherr boli stvorené s víziou zachovať a skvalitniť tieto vzácne chvíle. O vaše víno sa postarájú s maximálnou precíznosťou a starostlivosťou, aby na Vás čakalo vždy v ideálnom stave – pripravené dopriať Vám dokonalé chvíle strávené pri víne.


 

Dokonalé skladovanie vína "made in Austria"


Heslo „Made in Austria“ predstavuje viac než len označenie produktov Liebherr. Je to snaha o dokonalosť, ktorá sa odráža v každom jednom detaile chladničiek na víno. Do výroby vkladá Liebherr “srdce a dušu” – počnúc výberom vysokokvalitných materiálov až po inovatívne technológie, ktoré sa starajú o presnú reguláciu teploty a vlhkosti vzduchu.

Továreň v Lienzi vytvára spotrebiče so zmyslom pre detail a s vášňou pre víno. Vína si tak zachovajú svoj jedinečný charakter a vy z nich budete mať ešte väčší pôžitok.


Umenie starostlivého skladovania vína
 

Pôžitok z pitia vína sa začína už pred prvým dúškom. Na to, aby sa chuťový potenciál vína naplno rozvinul, je nesmierne dôležité správne skladovanie. Len tak sa dlhodobo zachová chuť, vôňa a kvalita vína.Viacfázová alebo skladovacia chladnička na víno?
 

V súvislosti s dokonalým skladovaním vína zohrávajú významnú úlohu dva typy chladničiek: skladovacia chladnička na víno a viacfázová chladnička na víno. Hoci sú obe chladničky určené na skladovanie vína, ich funkcie a vlastnosti sa zásadne líšia.

Skladovacie chladničky na víno: Štýl. Dômyselnosť. Dozrievanie do dokonalosti. 
Pri správnom skladovaní si víno rozvíja svoju prirodzenú vôňu aj vo fľaši. Základným predpokladom dlhodobého skladovania a zrenia sú preto okrem dobrej štruktúry vína aj stále podmienky skladovania. 
Skladovacie chladničky na víno Liebherr vytvárajú ideálne podmienky na dozrievanie vína vo fľašiach, ktoré sú porovnateľné s podmienkami vo vínnych pivniciach. V celom interiéri prevláda konštantná teplota a vlhkosť vzduchu, čím sa zachováva kvalita vína a zabraňuje sa nežiaducim zmenám. Sklenené dvere odolné voči UV žiareniu chránia pred škodlivým UV žiarením a zároveň vám poskytujú výhľad na celú zbierku.

Viacfázové chladničky na víno: Umenie optimálneho temperovania vína.
Vôňa vína sa v pohári prejavuje najlepšie vtedy, keď sa podáva pri správnej teplote. Viacfázové chladničky na víno Liebherr s presnou reguláciou teploty a jemne vyladenou reguláciou vlhkosti vzduchu vytvárajú dokonalú klímu. Sú skutočnými majstrami, čo sa týka plného rozvinutia vône a chuti výberových vín. Ponúkajú možnosť individuálneho nastavenia teploty pre rôzne druhy vína, či už červené víno, biele víno alebo šampanské.
Inovatívne technológie v týchto chladničkách chránia víno aj pred nežiaducimi vonkajšími vplyvmi, ako sú vibrácie, UV žiarenie a pachy.

 

Nájdite si tú správnu chladničku na víno


Objavte Liebherr viacfázové a skladovacie chladničky na víno s reguláciou teploty, vďaka ktorým bude vaše víno vždy optimálne skladované a chladené. Môžete si ho preto vychutnávať tak, ako by sa malo: v jeho najlepšej kvalite. Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky na telefónnom čísle +421 907 646 848, prípadne navštívte nás v našom kuchynskom štúdiu DECOMARKET, na Galvaniho 15/C v Bratislave. Tešíme sa na Vás.