Chladnička s obrovským objemom 400 litrov
10.06.2024

Chladnička s obrovským objemom 400 litrov

Konečne je tu chladnička, v ktorej je miesto pre všetko a všetko má svoje miesto. Space400 má jedinečnú šírku 70 cm, ktorá sa hodí do každej kuchyne. Whirlpool Space 400 ponúka obrovský objem 400 litrov, čo je o 40 % viac ako štandardné vstavané chladničky, a je navrhnutá tak, aby sa do nej zmestil aj ten najdlhší nákupný zoznam.

So systémom Space400 budú potraviny vždy na očiach
Vďaka inovatívnym riešeniam skladovania vám chladnička Space400 pomôže naplno využiť jej obrovskú kapacitu a zmestia sa do nej všetky druhy potravín, bez ohľadu na to, aké veľké alebo ťažké sú. Maximalizujte úložný priestor pomocou inteligentných riešení pre efektívnu organizáciu a ľahký prístup k potravinám.


Dvojité zásuvky
Zoznámte sa s flexibilitou v najlepšom svetle. Dve ľahko prístupné zásuvky na uloženie drobných predmetov alebo obľúbeného občerstvenia, napríklad zdravých pochutín alebo syra.


BottleShelf
Integrovaná polica na fľaše vám umožní uložiť vaše obľúbené nápoje vo vodorovnej polohe, aby boli na očiach a ľahko dostupné. Hrdlo poličky na fľaše je vyvýšené, aby sa zabránilo rozliatiu tekutiny, a vďaka priestorovo úspornému dizajnu sa polička môže používať aj ako bežná polica.


BigCrisper s reguláciou vlhkosti
Extra široký crisper na ovocie a zeleninu s integrovaným rozhraním na správnu reguláciu vlhkosti pre dlhotrvajúcu sviežosť. A vďaka robustným teleskopickým výsuvom možno zásuvku úplne vybrať jediným pohybom.Vylepšené najmodernejšou technológiou
Prestaňte robiť kompromisy, pokiaľ ide o uchovávanie potravín. 6. ZMYSEL je inteligentná technológia, ktorá vám pomáha uchovávať potraviny pri optimálnej teplote a vlhkosti a udržiavať ideálnu klímu zhora nadol.

6. ZMYSEL FreshControl
Potraviny zostávajú dvakrát dlhšie čerstvé - v porovnaní s voľne stojacou chladničkou Whirlpool Total No Frost 70 cm. Vďaka inovatívnym snímačom, ktoré neustále monitorujú teplotu a vlhkosť, 6. ZMYSEL FreshControl zabezpečuje pokročilú kontrolu celého vnútorného priestoru, čím udržiava potraviny dlhšie čerstvé a chutné, ako aj zachováva ich farbu.
 


6. ZMYSEL FreezeControl
Mraziaca čerstvosť. Inteligentné senzory 6. ZMYSEL neustále monitorujú a znižujú všetky výkyvy teploty v mraziacom priestore na minimum. Spálenie mrazom je minimalizované, takže potraviny chutia sviežo aj po rozmrazení.
 


ĎALŠIE FUNKCIE
Air Filter - viditeľná technológia a kovový vzhľad. Výkonný a inteligentný systém regulácie vlhkosti, ktorý zabraňuje rastu baktérií a zároveň udržiava potraviny čerstvé a zdravé.
StopFrost - rozmrazovanie trvá len jednu minútu vďaka unikátnemu zásobníku StopFrost, ktorá zhromažďuje všetok ľad v mraziacom priestore a možno ju ľahko vyčistiť pod vodovodným kohútikom. Funkcia StopFrost dokonca znižuje tvorbu ľad v zásuvkách, takže potraviny už nikdy nebudú pokryté ľadom.

Máte ďalšie otázky? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky v našom kuchynskom štúdiu DECOMARKET, Galvaniho 15/C v Bratislave. Tešíme sa na Vás.