BORA varná doska a digestor v jednom – vhodné do každej kuchyne
18.07.2023

BORA varná doska a digestor v jednom – vhodné do každej kuchyne

BORA Basic Hyper je inovatívne riešenie pozostávajúce z vysokovýkonnej varnej dosky a účinného digestora. K základným funkciám patrí Hyper varná zóna, ktorej ohrevné teleso umožňuje až o 50 percent vyšší výkon na zosilnenej úrovni výkonu. Vďaka centrálnemu ovládaniu a optimálnemu rozmiestneniu varných zón je možné súčasne variť v 4 hrncom s priemerom až do 24 centimetrom. 
 


Praktickými funkciami sú stupeň udržiavania teploty s konštantnou reguláciou teploty na cca 75 °C, ako aj detská poistka, ktorá zabraňuje neúmyselnému alebo nepovolenému zapnutiu varnej dosky. Okrem toho sa zvolená varná zóna automaticky vypne po uplynutí prednastaveného času. BORA Basic Hyper zaistí výrazne viac miesta v kuchyni. Nízka výška menej ako 200 milimetrov a integrovaná recirkulačná filtračná jednotka zaručujú maximálny úložný priestor pre hrnce a kuchynské potreby v spodnej skrinke. Dokonca aj pri kuchynskej linke s hĺbkou 60 centimetrov sa v recirkulačnej prevádzke nemusia skracovať zásuvky. S kompaktnými rozmermi je systém vhodný aj do veľmi malých kuchýň a vďaka tomu, že odpadá konvenčný digestor vytvára priestor pre ďalšie horné skrinky. 


Systém digestora BORA Basic Hyper je dostupný ako variant s odťahom vzduchu alebo recirkuláciou vzduchu. Trend, že kuchyňa sa čoraz viac mení na komunikačný priestor, podporuje BORA Basic Hyper odťahom, ktorý je tichý ako vánok aj pri vysokých výkonových stupňoch. Umožňuje to optimálne vedenie vzduchu v spotrebiči a používanie systému dvoch ventilátorov. Plusom navyše je jednoduché čistenie. Diely vystavené kuchynským parám je možné jednoducho vybrať cez dobre prístupný prívodný otvor. Vďaka nízkej priestorovej náročnosti sa môžu umývať v umývačke riadu.  Tukový filter z nerezovej ocele je absolútne vhodný do umývačky riadu a zachováva si svoj originálny vzhľad a stálosť aj pri častom umývaní. BORA Basic Hyper je dôkazom toho, aká komfortná a pritom aj maximálne estetická môže byť funkčnosť.


Prehľad prvkov BORA Basic: 

  • Nadrozmerná varná plocha
  • Takmer nehlučný
  • Kompaktné rozmery
  • Automatické riadenie odťahu
  • Ľahké čistenie
  • Maximálny úložný priestor
  • Variabilná funkcia udržiavania teploty
  • Mimoriadne rýchly predohrev

 

 

Zaujal Vás tento produkt? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky na telefónnom čísle +421 907 646 848, prípadne navštívte nás v našom kuchynskom štúdiu DECOMARKET, na Galvaniho 15/C v Bratislave. Tešíme sa na Vás.