BORA – charakteristický prvok vašej kuchyne
29.11.2023

BORA – charakteristický prvok vašej kuchyne

BORA Pure je synonymom puristického dizajnu okresaného na absolútne minimum. Dokonale a decentne sa integruje do architektúry vašej kuchyne a je skutočnou dizajnovou lahôdkou. Umožňuje individuálne prispôsobenie. Pretože prívodná dýza digestora sa dá prispôsobiť vami želanej farbe. BORA Pure sa štandardne dodáva s čiernou prívodnou dýzou. Ak chcete svoju kuchyňu obliecť do nového farebného šatu, vyberte si z piatich ďalších dostupných odtieňov „sivobéžová“, „oranžová“, „červená“, „nefritovo zelená“ alebo „modrá“.


BORA Pure presvedčia nielen vizuálne, ale aj funkčne. Výkon digestora sa napríklad úplne automaticky prispôsobí vareniu. Vďaka optimálnemu vedeniu vzduchu a extrémne tichým ventilátorom je digestor mimoriadne tichý. Systém dostupný ako variant s odvodom vzduchu a recirkuláciou vzduchu navyše presviedča nízkou výškou spotrebiča pod 20 centimetrov. V spodnej skrinke tak zostane zachovaný maximálny úložný priestor. Aj výmena filtra s aktívnym uhlím, ktorý sa stará o účinnú neutralizáciu zápachu v recirkulačnej prevádzke, je mimoriadne jednoduchá, pretože sa uskutočňuje jednoducho zhora cez prívodný otvor.

Systém sa ovláda prostredníctvom novo vyvinutého ovládania sControl, ktoré presvedčia intuitívnym vertikálnym dotykovým posuvným regulátorom. Všetky dôležité ovládacie funkcie sú vždy vzdialené iba na jeden dotyk. A vďaka inteligentnému, centrálnemu umiestneniu ovládania, ktoré je v pohotovostnom režime takmer neviditeľné, neprídete na varnej doske o žiadne miesto. Vďaka tomu máte vždy miesto súčasne pre až štyri hrnce s veľkosťou do 24 centimetrov. Samozrejmosťou je, že tieto hrnce sú zohrievané pomocou najmodernejšej indukčnej technológie.


Prehľad špičkových prvkov BORA Pure:

  • minimalistický dizajn
  • automatické riadenie odťahu
  • ľahké čistenie
  • mimoriadne jednoduchá výmena filtra
  • intuitívne ovládanie sControl
  • nadrozmerná varná plocha 4 24
  • takmer nehlučný
  • maximálny úložný priestor

Zaujal Vás tento produkt? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky na telefónnom čísle +421 907 646 848, prípadne navštívte nás v našom kuchynskom štúdiu DECOMARKET, na Galvaniho 15/C v Bratislave. Tešíme sa na Vás.